• Неодамнешно
Umитај Женска Мода Лабава Лежерна Цврста Боја Еластична Половина Врзани Широки Панталони За Нозе
zoom_in

Umитај Женска Мода Лабава Лежерна Цврста Боја Еластична Половина Врзани Широки Панталони За Нозе

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Перење машина тивко.73 "" женска удобност одговара на еластичен појас шарени/цврсти исечени ленени панталони секојдневни панталони со уникатни џебови со високи ниски џебови.[Лесно за совпаѓање] Овие панталони може да се носат со речиси сите ваши врвови, елеци, маици, блузи, камизоли, Блузи за Култури за секојдневен изглед. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. +Лабав стил и едноставни дизајнирани ленени панталони,кои изгледаат лежерно и лесно да одговараат на вашата маичка/блуза/блузи.Сезона : во текот на целата година пол : Женски, Девојка : Мода, Секојдневен Тип На Шема : Цврста Боја што добивате : 1 пар trousers Size Waist Hip Length S66cm/25. Може Да се носи Со различни врвови [Користете] Удобни панталони за секојдневниот живот, јога, џогирање, трчање, пешачење, активности на отворено, одмор, работа, запознавање, секојдневна облека, домашна облека, улична облека, излегување, одмор или облека на плажа.

Избор на купувачи..