• Неодамнешно
Мода Секси Жени Цврст Тенок Грб Без Кратки Ракави Цевка Без Прерамки Врвна Блуза Секојдневен Фустан Маици Со Плус Големина
zoom_in

Мода Секси Жени Цврст Тенок Грб Без Кратки Ракави Цевка Без Прерамки Врвна Блуза Секојдневен Фустан Маици Со Плус Големина

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

39"LLarge6103677-96cm/30.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. Натпревар : можете да го спарите овој симпатичен крупен кроп топ со здолништа/шорцеви/фармерки/панталони со висок струк за стилски изглед во летните денови.Мода Секси Жени Цврст Тенок Без Грб Краток Ракав цевка без Прерамки врвна Блуза Карактеристики : 1.99"MMedium483473-92cm/28. Карактеристики : цртан филм печатење, круг вратот, краток ракав, графички, летни врвови, пуловери, модерен.

Избор на купувачи..