• Неодамнешно
Дуксер За Жени Наставник Со Кратки Ракави Јака Со Пруги Божиќни Кошули За Деца Зимски Ден На Благодарноста За Лесни Врвови За Намалени
zoom_in

Дуксер За Жени Наставник Со Кратки Ракави Јака Со Пруги Божиќни Кошули За Деца Зимски Ден На Благодарноста За Лесни Врвови За

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

20" рамо : 44cm/17. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.13"големина : Xxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 120cm/47. Декорација : Никој.Женската колекција AXXD вклучува блузи, Маици, кошули, јакни и џемпери, вклучувајќи опции со плус големина.74"големина : xl сад : 14 велика Британија : 18 еу : 44 биста : 115см/45.02" Рамо : 41см/16.77" Рамо : 48СМ/18.38" рамо : 47см/18.18" Ракав : 67cm/26.32" Должина : 74cm/29.53"Големина : xxxl Сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 биста : 125cm/49.34" Ракав : 62см/24. Должина : редовно.

Избор на купувачи..