• Неодамнешно
Женски Широк Нога Панталони Графички Печатење Без Ракави Без Грб Комбинезон Прилагодлив Удобност Ромпери
zoom_in

Женски Широк Нога Панталони Графички Печатење Без Ракави Без Грб Комбинезон Прилагодлив Удобност Ромпери

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

П1 : дали овие панталони ќе се намалат или ќе се збрчкаат по миењето?. Оваа панталона за жени е совршен додаток на вашата гардероба. НЕКОЈ ПРАША. Материјал : Добар Квалитет, Мек и Удобен. Спарете Со : Лесен за спарување со сите врвови, Свечена кошула, блузи за резервоари, кратки ракави, елеци, долги ракави, туники, кардигани или маица за трендовски изглед. ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА КУПИТЕ ЕДНА ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ОД ВАШАТА ВООБИЧАЕНА ГОЛЕМИНА.

Избор на купувачи..