• Неодамнешно
Завиткана Хартиена Чаша Печење Печење Чаша, Мултифункционална Чаша За Торта, За Мафини Сребро
zoom_in

Завиткана Хартиена Чаша Печење Печење Чаша, Мултифункционална Чаша За Торта, За Мафини Сребро

DEN 191.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Завиткана Хартиена Чаша Чаша За Печење Пециво, Мултифункционална Чаша За Торта, За Мафини Сребрена Спецификација : Состојба : Тип На Предмет : Материјал За Торта : Количина На Хартија : 50 парчиња боја : сребро, Злато, розово Злато опционално соодветни Сцени : роденденски забави, свадбени забави, банкети итн.Функција : може да се користи за влечење разни колачи, мус, леб и други производи. Удобен е и погоден за висока температурад Дијаметар : Прибл. 60мм / 2.4 во висина : Прибл. 40мм / 1,6 инупер Дијаметар : Прибл. 68мм / 2.7 во тежина : Прибл. Список на Пакети од 98г / 3,5 мл : 50 х Чаша За Торта Практични додатоци за печење, погодни за мафини, колачи, слатки, ореви итн. Најдобар избор за роденден, свадба, празник, забави и прослава. Светла хартиена чаша со свиткана лесно отстранете ги чашите за печење од тавата. Нелеплива постава за кекси од алуминиумска фолија, совршена за употреба во секоја пригода. Светла и убава боја ќе направи вашата торта да изгледа попривлечно и уникатно.

Избор на купувачи..