• Неодамнешно
Јипа Врзи Гроздобер Прозорец Завеса Панел Прилагодливи Завеси Валанси Кујна Цврсти Бои Завеси Прачка Џеб Соба Спална Соба Сива W: 47 H: 71 *
zoom_in

Јипа Врзи Гроздобер Прозорец Завеса Панел Прилагодливи Завеси Валанси Кујна Цврсти Бои Завеси Прачка Џеб Соба Спална Соба Сива

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ќе ја воодушеви секоја личност што ќе го посети вашиот дом. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. ПОЕДИНЕЧНО ПОСТАВЕНО : Продадено по панел, пакетот содржи една убава завеса за врзување на прозорецот. Паѓајте суво ниско, доколку е потребно, пеглајте на ладно поставување. Совршен за кујна, соба за појадок, бања, дневна соба и спална соба.Лесна Нега : машина што се пере во ладна вода, исушете ја. Уживајте во вашето омилено шоу без отсјај на вашиот екран. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ладно миење Во Машина на нежен циклус во мрежеста кеса, користете само белило без хлор кога е потребно.

Избор на купувачи..