• Неодамнешно
Жените Фустани А-Линија V-Вратот Без Ракави Обичен Фустан Солидна Средна Должина Летни Жени Се Облекуваат Црно м
zoom_in

Жените Фустани А-Линија V-Вратот Без Ракави Обичен Фустан Солидна Средна Должина Летни Жени Се Облекуваат Црно м

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови.09" Големина : М САД : 6 БИСТА : 79-89см/31. - Сезона : Пролет, Лето, Aut.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор.

Избор на купувачи..