• Неодамнешно
јадеше Облека Машки Карантин И Вино Сива Резервоарот Врвот
zoom_in

јадеше Облека Машки Карантин И Вино Сива Резервоарот Врвот

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Сите сме заедно во ова!. Зошто да не се смеете додека сте заглавени дома додека поддржувате жени во сопственост и управувани со мал бизнис? Лансиравме нова линија карантински кошули кои се однесуваат на исклучување, заклучување, недостаток на тоалетна хартија и шокирани мајки кои сега ги школуваат своите деца дома. СМЕШНА КОШУЛА ЗА СОЦИЈАЛНО ДИСТАНЦИРАЊЕ : забавувајте се малку додека се борите со вирусот со смешни и саркастични кошули. Натерајте Ја Вашата Преживеана Кошула да му покаже на вирусот што напаѓа дека ќе преживееме и ќе преовладуваме. Без разлика дали купувате за пријатели, член на семејството или сакана личност, сигурно ќе им ставите насмевка на лицето во овој период на самоизолација. Измијте ги рацете, спасете животи, израмнете ја кривата. Сите наши маици се дизајнирани и печатени во САД! Имаме облека за целото семејство! Ткаенината е доволно издржлива за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат.

Избор на купувачи..