• Неодамнешно
Тева Женски Тира В Глуждот-Висока Полиестерска Сандала
zoom_in

Тева Женски Тира В Глуждот-Висока Полиестерска Сандала

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Моден Тренд : Полиестерска Сандала До Глуждот Тева ги дизајнираше совршените сандали Тира за летно време! Овие сандали се дизајнирани со микробанска технологија, така што нема мирис од продолжено носење. Креветот ЗА НОЗЕ ЕВА е карактеристика на овие сандали што помага да се поддржи вашиот лак и потпетица што е амортизирана со Шок Пак за продолжена удобност. Надворешниот ѓон ја содржи Нивната Оригинална Гума Од Пајак која е издржлива и ве спречува да се лизнете. Овие тира сандали имаат три типа на велкро затворачи прилагодливи за кука и јамка за погодност. Тие имаат прекрасен систем за поддршка кој истовремено ги амортизира и ги обвиткува вашите стапала во удобност на секој чекор од патот. Одговорниот начин на кој овој пар чевли тева одговара на секој ваш каприц не е ништо помалку од неверојатен. Премиум креветот за нозе ви овозможува поинтензивно да ја почувствувате патеката под вас со секој чекор. Толпата покрај плажа и базен ќе открие дека им дозволуваат на стапалата да заземат централно место и дефинитивно да дадат изјава дали само фаќате зраци или планирате да ги соблечете за нуркање во базенот. Тева долови се што сакате и знаете за летото во овие сандали.!.

Избор на купувачи..