• Неодамнешно
Лохас Девојки Фустани Тексас Цветни Замав Здолниште Со Појас Девојки Модна Облека за 3 Години, Сина
zoom_in

Лохас Девојки Фустани Тексас Цветни Замав Здолниште Со Појас Девојки Модна Облека за 3 Години, Сина

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Има појас кој ќе ви помогне да го подобрите изгледот на вашите мали девојчиња. Стил : Секојдневен, Замав. ●Соодветни Возрасти●Погоден за девојчиња од 3-12 години. €Елегантен Дизајн_ градиент тексас врвови со малку набраздени копчиња без ракави и кристали, модно цветно здолниште со лагер, правејќи го здолништето да изгледа пополно и стилски.

Избор на купувачи..