• Неодамнешно
Супер Лепак Оригиналниот Супер Лепак Зап Тоа Лесен Лек Супер Лепак, 0. Оз
zoom_in

Супер Лепак Оригиналниот Супер Лепак Зап Тоа Лесен Лек Супер Лепак, 0. Оз

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

1 ПАРЧИЊА Супер Лепак Оригиналниот Супер Лепак 90002 Зап Лесен Лек Супер Лепак, 0,14 Оззиза : 0,14 Мл; Течност; Целосно Време на Лекување : 24 часа; Внатрешно или Надворешно : Внатрешно; Работно Време : 30 сек; Отпорен На Растворувач : Не; Обврзници со брзина на светлината; поправете, запечатете и пополнете пукнатини; јачина од 2.500 фунти; Бојадисување; Песок; Тип На Пакување : КАРТОНИ; Линијата На Врската Е Сува На Допир, Така Што Ниту Една Прашина Нема Да Се Залепи На Излечената Површина Без Мирис, Полнење Со Празнина, Бојадисување, Песок И Силна.

Избор на купувачи..