• Неодамнешно
Уникатни Поволни Цени Лента За Глава Со Лак Со Точки Мода Симпатична Полиестерска Лента за Коса за Тинејџер Портокал 6,7 х
zoom_in

Уникатни Поволни Цени Лента За Глава Со Лак Со Точки Мода Симпатична Полиестерска Лента за Коса за Тинејџер Портокал 6,7 х

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уникатни Поволни Цени Лента За Глава Со Лак Со Точки Модна Симпатична Полиестерска Лента за Коса За Девојче За Тинејџер Портокал 6, 7х4, 7 Инчи Опис : Лентата За Коса е изработена од добри материјали, издржлива и цврста, нема да се деформира и може да се користи долго време. Стилската лента за глава лесно може да ја надгради секоја облека, погодна за сите фризури и може да постигне елегантен и прекрасен темперамент, така што тие можат да бидат убав подарок за тинејџер. Со дизајнот на класичен едноставен стил, бојата на лентата за глава има многу избор, погоден за повеќето луѓе, давајќи ви модерен изглед. Уникатни Поволни Цени Лента За Глава Со Лак Со Точки Модна Симпатична Полиестерска Лента за Коса за Тинејџер Портокал 6, 7х4, 7 Инчи. Лентата за коса е изработена од полиестер, нема да се деформира и може да се користи долго време. Тврдите ленти за глава ви помагаат цврсто да ја поправите косата. Тврдите ленти за глава ви помагаат цврсто да ја поправите косата. Издржлив и цврст, нема да се деформира и може да се користи долго време. Име на производ : Лента За Глава Со Лак Со Точки; Материјал : Полиестер; Количина : 1 Еез; Боја : Портокалова; Големина На Лак : 12,2х8, 6см / 4,80 "х3, 39"(Л*В); Големина : 17х12см / 6,69 "х4, 72" (Л*В); Вклучен Пакет : 1 Еез Лента За Лак Со Точки.

Избор на купувачи..