• Неодамнешно
Плажа дејтона Флорида Ретро Препи Враќање Назад Розова Трендовска Женска Маица, Графичка Маичка Со Кратки Ракави Совршена За Лето
zoom_in

Плажа дејтона Флорида Ретро Препи Враќање Назад Розова Трендовска Женска Маица, Графичка Маичка Со Кратки Ракави Совршена За

DEN 231.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без разлика дали работите или вежбате, Нашата Женска Стандардна Маица Со Кратки Ракави е совршена за сите ваши модни потреби. Кошулата е минималистичка и практична, што ја олеснува грижата. Нашата Женска Стандардна Маичка Со Кратки Ракави е наведена под графички маици, женски маици и слатки врвови за жени. Дизајнирана за секојдневно носење, лежење дома, патување и вежбање, оваа разноврсна маица е задолжителна во вашиот плакар.●Материјал●Цврсти бои 95% Полиестер, 5% Спандекс 5. Не се намалува лесно, што го прави идеален избор за често носење.Треба да верувате дека кошулите можат да зборуваат на начин на кој луѓето можат да согледаат повеќе отколку што мислите. Нашата маица е исто така лесна за чистење; може да се мие рачно или да се мие во машина и не треба да се натопува долго време. ●Уникатен Графички Дизајн●Користете ја оваа специјална Маица која ви помага да се издвоите од толпата илипачин до вашиот живот. Одликувајќи се со смела и модерна графика напред, оваа маица е изработена од мек и удобен материјал кој има вистинска количина на истегнување за добро опремен изглед кој е лесен за носење и без напор за стилизирање. Дури и когасе дружите, оваа маица можете да ја користите како брилијантен прекинувач на мраз.●Изразете ја вашата индивидуалност●направете изјава со смели и уникатни графички дизајни.Дами, додадете малку личност во вашата гардероба со Нашата Женска Стандардна Маица со Кратки Ракави. Без разлика дали ја облекувате нагоре или надолу, оваа маица е совршена за секоја пригода.①Метод На перење И Предупредување Перење Во Машина, не сушете се, Избегнувајте белило и долго натопување. Не само што е удобен, практичен и модерен, туку нуди и флексибилност за широк спектар на прилики. Конечно, за да се осигурате дека кошулата останува во одлична состојба, не е препорачливо да ја избелите или измиете во вода што надминува 45 °C. Нашата Женска Стандардна Маичка Со Кратки Ракави е исто така практична, што ја прави задолжителен предмет за секоја жена со мода.

Избор на купувачи..