• Неодамнешно
Вибзд Луди Божиќ Семејство Пижами Појавување Сет Ирваси Санки Печати Долги Ракави Блузи И Карирани Панталони Облека За Спиење
zoom_in

Вибзд Луди Божиќ Семејство Пижами Појавување Сет Ирваси Санки Печати Долги Ракави Блузи И Карирани Панталони Облека За Спиење

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Хенг Чи од пазарот Џојбај.Луди Божиќ Семејство Пижами Појавување Сет Ирваси Санки Печати Долги Ракави Врвови И Карирани Панталони Облека за Спиење. Спецификација : . Материјал : 95% полиестер 5% спандекс. Должина на ракавот : Долго. Тип На Шема : Писмо Елк Карирани. Пол : Универзален. Тип на ставка : Облека За Спиење Родител-дете. Вклучен Пакет : . 1 х врвови + 1 х панталони. или. 1 х комбинезон. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Божиќните Пижами за семејство се изработени од 95% полиестер 5% спандекс материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите и вашите деца. Дизајн : Божиќни Пижами за семејство, долг ракав, тркалезен врат, печатење со букви и елен, секојдневни врвови, еластична лента, црвени црни карирани панталони, многу лабаво вклопување и пријателски за кожата. Прилика : Празничните пижами за семејството се погодни за домашна облека, облека за спиење, ноќна облека, облека за одмор, забава за пижами, спална соба, дневна соба, студентски дом и така натаму. Идеален Подарок : Соодветните божиќни пј за семејството се празнични подароци за мама, тато, сопруга, сопруг и деца На Божиќ, роденден, годишнина. Класични Божиќни Пижами : семеен комбинезон за пижами, симпатичен и стилски, секојдневен стил, носете го, уживајте во удобен сон, направете го вашиот живот поудобен.

Избор на купувачи..