• Неодамнешно
Блутут Тастатура На полнење И Комбо На Глувчето Ултра Тенка Тастатура Со Целосна Големина и Глувче ЗА Меморандумска Подлога HD GB И Сите Bluetooth Овозможени mac таблет iPad
zoom_in

Блутут Тастатура На полнење И Комбо На Глувчето Ултра Тенка Тастатура Со Целосна Големина и Глувче ЗА Меморандумска Подлога

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Крст Платформа Компатибилен Целосно функционален на сите главни оперативни системи кои поддржуваат Bluetooth (Windows, Android и Mac OS) и има функционални копчиња специфични за системот за секој оперативен систем. Удобно, тивко пишување на шепот-тивките копчиња со низок профил носат сосема ново ниво на удобност на вашите прсти. Сите уреди поддржани Од Bluetooth, како што се лаптоп, компјутер, таблет, можат лесно да се спарат и да добијат брз пристап до заедничките функции, како што се нивото на јачината на звукот, контролата на репродукцијата, текстот за копирање и многу повеќе.

Избор на купувачи..