• Неодамнешно
Пимфилм Девојки Момчиња Боди Лесни Зимски Девојки Момчиња Боди Бели 90
zoom_in

Пимфилм Девојки Момчиња Боди Лесни Зимски Девојки Момчиња Боди Бели 90

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Повод : Секоја пригода. Пол : Момчиња, Девојчиња. Тип на шема : Боја За Вратоврска. Тип на ракав : Долг Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.2т Девојки Облека Шема : . Големина : 70 Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 58см/22,83" Должина : 39см/15,35"Големина : 80 Препорачана возраст : 6-9 Месеци Биста : 60см/23,62" Должина : 41см/16,14"Големина : 90 Препорачана возраст : 9-12 Месеци Биста : 62см/24,41" Должина : 44см/17,32"Големина : 100 Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 64см/25.20" должина : 46см/18.11" погоден за секоја пригода,облека погодна за сезони Воumn и зима. Тоа Е За Внатрешна, Надворешна Облека,Детска Фотографија, детски Подароци Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Носење Деца. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Пакетот Вклучува : 1пц Ромпер. Бидете сигурни дека нема штетни хемикалии да дојдат во контакт со кожата на вашето малечко. Нашите клиенти се радуваат на нашиот квалитет на памук - супер мек и не тенок, ниту проѕирен.

Избор на купувачи..