• Неодамнешно
Жените Оглавник Вратот Тенок Половината Пресече Боемски Печатење Макси Фустан, С Црвена
zoom_in

Жените Оглавник Вратот Тенок Половината Пресече Боемски Печатење Макси Фустан, С Црвена

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Детали : * Големина На Ознака : S-3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xl3xlbust (см)96100104108112116 Bust (инч)37.839.440.942.544.145.7 Должина (см)137138139140141142 должина (инч)53.954.354.755.155.555.9 Измерено Пред Да Се Истегне,Познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* ткаенина за предмети : 99% полиестер+1% спандекс* боја на предметот : сина,црвена(како што покажуваат сликите)* карактеристики на Предметот : женски фустан,жени,печатење,оглавник на вратот, шлиц на половината,лето* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1)применлив пол : Женски2)должина на облека : обичен фустан3)Еластичност : Без Еластичност4)Шема : Печате5)стил : мода,секојдневна,боемија6)соодветна сезона : лето 7) апликација : одмор,одмор,плажа,дневно* содржина на пакетот : 1*фустан (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелите со големина на рамно мерење : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Жените Оглавник Вратот Тенок Половината Пресече Боемски Печатење Макси Фустан.

Избор на купувачи..