• Неодамнешно
Жена Во Рамките На Женската Плус Големина Совршена Туника Туника Со Три Четвртини Ракави
zoom_in

Жена Во Рамките На Женската Плус Големина Совршена Туника Туника Со Три Четвртини Ракави

DEN 369.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жена Во Рамките На Женската Плус Големина Совршена Туника Туника Со Врат Со Три Четвртини Ракави.Од нашата најпродавана Совршена колекција Туники, оваа мека туника со врат доаѓа во удобно, опуштено вклопување и прави одличен секојдневен главен производ. Најдете ги вашите нови патувања во низа достојни бои за складирање. Без разлика дали се носат сами или слоевити, Нашите Совршени Туники се задолжителни секоја сезона.  30" должина на туника за совршено покривањеовој стил доаѓа и во отпечатоци! Пребарајте 26947 за купување.Цврсти материи : памук; Отпечатоци/Грејачи : Памук/поли; увезено перење во машина . За брендот : Кај Жената Внатре ние сме експерти за удобност со плус големина, и тоа го правиме повеќе од 100 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате. 30" должина на туника за совршено покривање. Овој стил доаѓа и во отпечатоци! Пребарајте 26947 за купување. Цврсти материи : памук; Отпечатоци/Грејачи : Памук/поли; увезени. Машинско перење.

Избор на купувачи..