• Неодамнешно
Лулшоу Организација И Складирање, Џеб Виси Чанта Чанта Торба Уредно Организаторот Складирање Гардероба Плакарот Закачалка
zoom_in

Лулшоу Организација И Складирање, Џеб Виси Чанта Чанта Торба Уредно Организаторот Складирање Гардероба Плакарот Закачалка

DEN 160.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

6 Џеб Виси Чанта Чанта Торба . Уредна Закачалка За Плакарот За Гардероба За Складирање На Организаторот. Карактеристики : . т. бренд Нов и висок квалитет. t. t Made од неткаен материјал, Користејќи . неткаен квалитет на бутот, влага што дише, еколошки и . tfresh, страната користејќи еколошки пвц, лесен и јасен;. т. т6 одделни прегради, супер. тмулти-капацитет, чист и уреден, не грижете се дека торбата е истиснување. t. t Top метална кука дизајн, лого . цронг, издржлив;. не користете го, можете да го преклопите . тит, и нема да го заземе просторот;. може да го закачите во вашата гардероба;. т. попогодно за употреба со . двоен страничен дизајн и транспарентен филм. материјал : Неткаен Материјал и . тпвц. t. t Size : (L) X(W) 90 X35cm . т/35.43 "Х13. 78" (прибл). . Известување : . ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради . рачно мерење и бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. ве молиме разберете дека боите можат . тексистичка хроматска аберација како различно поставување на слики. . Вклучен пакет : . t. t1x Виси Складирање. Дизајниран за долготрајна употреба, Ви Помага да создадете организиран и удобен дом. Работете на одржување на просторот за складирање и организирајте го вашето домаќинство со максимално задржување. Чувајте и подобро заштитете ги предметите за ДА ЗАШТЕДИТЕ ПРОСТОР и да го уредите вашиот дом или бизнис. Изработен е од висококвалитетни материјали, квалитетен и издржлив. Направете го вашиот живот поудобен.Решенија за Секојдневно Живеење!.

Избор на купувачи..