• Неодамнешно
Премиум Мулти-Површински Метални Овации Спреј Боја-Оз-Шампањ
zoom_in

Премиум Мулти-Површински Метални Овации Спреј Боја-Оз-Шампањ

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Боја МЕТАЛИК Овации Премиум Боја За Прскање-совршена нијанса на метален шампањ-е дизајнирана да биде сѐ што не е редовна боја за прскање. од задолжителниот избор на бои за вртење на главата до вредната формула за акрилна боја и елегантниот дизајн на конзервата, ниту една друга боја за прскање не ви овозможува да си играте со бојата како ШТО тоа ГО прави БОЈАТА. Уште подобро, иновативната формула ЗА БОЕЊЕ има погонско гориво направено од шеќерна трска наместо нафта, така што можете да се чувствувате добро во врска со слатката одлука да свртите сѐ во вашата куќа Нијанса На Овации. Целата боја што ви е потребна за сосема нов изглед, напојуван од КОЛОРШОТ. Издржлива, долготрајна, ОТПОРНА НА УВ, боја што паѓа на вилицата со целосна, па дури и покриеност и се суши на допир за 10 минути без токсични хемикалии и погони за сушење. Тенката конзерва со лесен за зафат нуди поудобно искуство со сликање со спреј. Вклучува 9 мл. На Боја Овации Спреј Боја (шампањ) со елегантен метален златен финиш. Внатрешна / Надворешна употреба. Работи на дрво, метал, пластика и многу повеќе!.

Избор на купувачи..