• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Прстен Ѓубре Може Домаќинство Отпад Кофа Бања Хартија Кофа Бања Ѓубре
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Прстен Ѓубре Може Домаќинство Отпад Кофа Бања Хартија Кофа Бања Ѓубре

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис. Неопходен додаток за разубавување и поедноставување на вашиот живот! Ова е добро изграден контејнер за отпад. Совршен за домашна употреба, како кујна, бања. Мода и едноставна форма, за сместување на тривијални работи, украсете го домот. Диви опсег на примена. Одличен сад за складирање отпадна хартија, хартиени крпи, трошки од леб итн. Карактеристики. - Боја : Светло Жолта. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Нерѓосувачки Челик. - Големина : 30, 50Х24, 50Х20, 50см/11, 99Х9, 63Х8, 06ин . - Капацитет : 13Л. - многу практичен за употреба. Погоден за бањи, канцеларии, занаетчиски соби, детски соби, спални соби итн. - Не само што е погоден за обезбедување на чист дом, туку и како контејнер за складирање на домот. - Едноставен и дарежлив дизајн, уникатна креативност, може да одговара со повеќето стилови на декорација. - Оваа корпа за отпадоци е изработена од високо квалитетен нерѓосувачки челик и материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и може да се користи долго време. - Диви опсег на примена. Одличен сад за складирање отпадна хартија, хартиени крпи, трошки од леб итн. Многу практичен за употреба. Погоден за бањи, канцеларии, занаетчиски соби, детски соби, спални соби итн. Не само што е погоден за обезбедување на чист дом, туку и како контејнер за складирање на домот. Едноставен и дарежлив дизајн, уникатна креативност, може да одговара со повеќето стилови на декорација. Оваа корпа за отпадоци е изработена од високо квалитетен нерѓосувачки челик и материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и може да се користи долго време. Диви опсег на примена. Одличен сад за складирање отпадна хартија, хартиени крпи, трошки од леб итн.

Избор на купувачи..