• Неодамнешно
Кофа Сонце Капи Унизе Возрасни Запад Каубојски Шапка Монголски Шапка Пасишта Сонце Капа
zoom_in

Кофа Сонце Капи Унизе Возрасни Запад Каубојски Шапка Монголски Шапка Пасишта Сонце Капа

DEN 111.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Унисекс Возрасни Западен Каубојски Шапка монголски Шапка Пасишта Сонце Капдескрипција : 100% сосема нов И висококвалитетен Пол : Унисекс Материјал : обем На Глава Од Вештачка Кожа : 56-58см/22.1-22.8" Модерен, Трендовски и Лесен за носење. Многу нежен и мек—удобен е за носење и одржување стилски! Симпатична стил уште и стилски, топла и популарна сега! Забелешка : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете ја содржината на пакетот 1 х Материјал За Капаче : Мек, дише и удобен материјал, лесен за преклопување, лесен за патување и пакување, мала тежина. Летна Кофа За Патување Капа За Сонце На Плажа : оваа фасцинантна и класична капа со кофа е совршена капа за кофа за каде и да одите со активности на отворено. Оваа капа со кофа ги комбинира и шарените стилови за да ја сврти главата и удобноста за целодневното носење. Можете да го користите за вашите вообичаени секојдневни активности. Задолжителен Предмет!. Преклопување : овие капа за сонце може да се преклопат, можете да ја ставите во чантата или куферот и да уживате во патувањето. Многу погодно за carry.No важно е како ќе го преклопите во куферот или чантата, ќе се врати кога ќе го извадите и нема да оставите никакви траги. Совршен Подарок : Одличен За на отворено, училишен настан, одмор на плажа, патување, забава, пешачење, кампување, активност на базен.Оваа капа за сонце е совршена за кампување, пешачење, градинарство, патување, риболов, пловење, сафари, плажа, базен или која било друга спортска активност на отворено . Одличен додаток на секоја пролетна и летна облека, но носете ја и во fall /umn. Дизајнирани за унисекс нашите капи со кофи доаѓаат во различни бои за да одговараат на вашата индивидуалност. И, исто така, унисекс едноставниот дизајн го прави соодветно совршен и за мажи и за жени. Добро ќе се вклопи со вашата дневна кошула или фустан.

Избор на купувачи..