• Неодамнешно
Бразилски Женски Костим За Капење Висок Струк Жени Бикини Со Висок Струк Комплети Костим За Капење Со Висок Крој Ребрести Исечоци Два Костими За Капење Триаголни Р
zoom_in

Бразилски Женски Костим За Капење Висок Струк Жени Бикини Со Висок Струк Комплети Костим За Капење Со Висок Крој Ребрести Исечоци

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Најлон. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Гроздобер Печатење. Стил : , Каузална. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими За Капење (Содржи Подлога За Градите)Мрежести Бикини Врвни Бикини Бикини Костими За Капење Блузи За Жени Девојки Плус Големина Костими За Капење Големина 16-18 Дами Костими за Капење со Шорцеви табела : . Големина : С Половината : 68-94см/26,77-37,01" : 74см/29,13" Должина : 25см/9,84" Должина На Дното : 23см/9,06" Под Биста : 62см/24,41"Големина : М Половината : 72-98см/28,35-38,58" : 78см/30,71" Должина : 26см/10.24" должина на дното : 24см/9.45" под биста : 66см/25.98"големина : л половината : 76-102см/29.92-40.16" : 82см/32.28" должина : 27см/10.63" должина на дното : 25см/9.84" под биста : 70см/27.56"големина : xl половината : 80-106см/31,50-41,73" : 86см/33,86" должина : 28см/11,02" Должина На дното : 26см/10,24" под Биста : 74см/29,13" материјал : 82% Најлон, 18% спандекс,изработен од полиестер, мека и дише, растеглива мазна ткаенина, удобна, брзо сушење женска Бикини Костими за Капење. Печатење И Стил На Плажа, Привлечни Очи, Прават Атрактивен И Зачудувачки Изглед. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!. Повод : За Меден Месец, Плажа Вокација, Базен Партија, Пливање Активности И Летен Одмор Момчиња Пливаат Шорцеви 16-18 Костим За Капење Шорцеви И Врвот Пливање Шорцеви За Девојки Големина 14-16.

Избор на купувачи..