• Неодамнешно
2пк Ноќта На Вештерките Зло Вештерка Нозе Протетски Украс Отворен Двор Партија Декор Реквизит
zoom_in

2пк Ноќта На Вештерките Зло Вештерка Нозе Протетски Украс Отворен Двор Партија Декор Реквизит

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : * нозете на вештерките За Ноќта на Вештерките се направени од ткаенина, меки на допир, издржлив материјал, многу погоден за складирање и повторна употреба.* Вештерка Нозе Ноќта На Вештерките Партија Снабдување, совршен за врата запира.*Можете исто така да го закачите надвор од дрвото за да го закачите на дрвото заедно со други украси за Ноќта на Вештерките.* Лесно е да го ставите насекаде, можете да го користите како внатрешна декорација, да го закачите на ѕидот или влезната врата или да го закачите надвор и некои други украси за Ноќта на Вештерките .Спецификации : *Материјал : палка од пена + пластична прачка*големина : вкупна должина 47 см, нога 32 см*Боја : виолетова, црвена, портокалова, зелена, црна и бела*количина : 2 парчиња содржина на пакетот : 2 парчиња Забава Декор Пропнота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Нозете на вештерките за ноќта на вештерките се направени од ткаенина, мека на допир, издржлив материјал, многу погоден за складирање и повторна употреба. Вештерка Нозе Ноќта На Вештерките Партија Снабдување, совршен за врата запира. Можете исто така да го закачите надвор од дрвото за да го закачите на дрвото заедно со други украси за Ноќта на Вештерките. Лесно е да го ставите насекаде, можете да го користите како внатрешна декорација, да го закачите на ѕидот или влезната врата или да го закачите надвор и некои други украси за Ноќта на Вештерките. Материјал : пена палка + пластична прачка.

Избор на купувачи..