• Неодамнешно
Губотаре Блузи За Женски Женски Долги Ракави Хенли Маици Копче Надолу Тенок Фит Блузи Лажичка Вратот Ребрести Плетени Кошули, Виолетова XL
zoom_in

Губотаре Блузи За Женски Женски Долги Ракави Хенли Маици Копче Надолу Тенок Фит Блузи Лажичка Вратот Ребрести Плетени Кошули,

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удобни Врвови За Жени Секојдневен Принт Блуза Со Блуза Со Долги Ракави Со Долги Ракави Тенок Фит Еластични Жени V Тренингот На Вратот Сезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА : врв со Долги ракави изработен од 40% памук, 60% полиестер,. Мека и удобна, лесна и пријатна за кожата, ве одржува топло, но нема да направи да се чувствувате премногу топло. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ДИЗАЈНОТ : Долг ракав, блок во боја, врат на екипажот, пуловер, лабаво вклопување, секој дизајн може да направи да се чувствувате удобно. Овој секојдневен врв лесно се вклопува во секоја фигура на телото. ЛЕСЕН СТАЈЛИНГ : модната блок кошула во боја е совршено надополнување на вашите хеланки, фармерки, панталони и многу повеќе, овој врвен класичен стил може да го покаже вашиот шарм со едноставно совпаѓање. ПРИЛИКИ : Секојдневните блузи се погодни за речиси сите прилики, можете да ги носите во секојдневниот живот или на работа. Погоден е за пролет ,umn,зима,можете да одговарате на палта со различни дебелини за да се прилагодите на температурните промени во различни сезони. СОВЕТИ ЗА ПЕРЕЊЕ : Миење Раце.Измијте ја темната и светлата боја одделно,не избелувајте,не сушете се.

Избор на купувачи..