• Неодамнешно
Повеќекратни Крпи, 9. 9.5, Природно Бело, 250 пакет, картон
zoom_in

Повеќекратни Крпи, 9. 9.5, Природно Бело, 250 пакет, картон

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Торк Повеќекратна Крпа за Раце се меки и абсорбента, нудејќи совршена комбинација на квалитет, перформанси и вредност. Повеќекратниот дизајн предвидува помала потрошувачка на крпи што доведува до намалување на изворот, заштеда на простор за складирање и пониски вкупни трошоци. Идеален за средни сообраќајни тоалети, одговара на мали простори и обезбедува удобност и хигиена за вашите гости. Универзална-9.13 х 9.5. 250 крпи по пакување. Тип на Крпа/Бришење : Повеќекратно; Апликација : Општа Намена; Сушење На Рацете; Применлив Материјал : Повеќекратен; Кожа; Материјал( И) : Хартија.Ова е пакет од 10 Картони16 по Картон Меките И впивачки крпи нудат совршена комбинација на квалитет, перформанси и вредност. Идеален за средни сообраќајни тоалети. Лесно се издава за промовирање на протокот на сообраќај со услугата "без допир". Обезбедува и удобност и хигиена за вашите гости. Хартиените крпи со високи перформанси значат дека се потребни помалку крпи, што резултира со поголема заштеда на трошоците и намален отпад.

Избор на купувачи..