• Неодамнешно
2xl Жолта Точка Успех Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
zoom_in

2xl Жолта Точка Успех Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс Маица За Успех На вратот На екипажот Со Бела Жолта Точка го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Има Успех Со Жолта Точка отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Избор на купувачи..