• Неодамнешно
+Декер Чаша Нелеплив Тенџере И Калено Стакло Капак Ориз Шпорет Со Пароброд Кошница
zoom_in

+Декер Чаша Нелеплив Тенџере И Калено Стакло Капак Ориз Шпорет Со Пароброд Кошница

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направете ги подготовките за оброци полесни со Овој Црн & Декер 6-Чаша Ориз Шпорет. Овој модел ви овозможува да направите до шест чаши. Шпоретот За Ориз Црн И Декер има отстранлив сад за готвење кој е потопен и има нелеплива обвивка за лесно чистење. Исто така, автоматски се префрла од готвење за да се загрее, така што нема да мора да се грижите за преварење. Шпоретот за ориз со корпа за пароброд доаѓа со тежок капак од калено стакло за лесно гледање на содржината. Има и рачки со ладен допир за да можете лесно да го носите на масата и да ја послужите вечерата. Корпата за пароброд има и отстранлив делител за одвојување храна внатре за да можете да готвите различни работи истовремено. Оваа ставка вклучува лажичка за сервирање и чаша за мерење ориз. Можете да подготвите јадења од бел, кафеав или ароматизиран ориз. 6-Чаша Капацитет. Автоматско Загревање. Отстранлив Нелеплив Сад.

Избор на купувачи..