• Неодамнешно
Спокоен Живот Hd Безжична Ip Камера WiFi Камера, Далечинско Видео Мониторинг Надзор Безбедност, Вграден Звучник, Микрофон, ПТЗ Контрола, Модел За Преземање Апликации
zoom_in

Спокоен Живот Hd Безжична Ip Камера WiFi Камера, Далечинско Видео Мониторинг Надзор Безбедност, Вграден Звучник, Микрофон, ПТЗ

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Надградената Градба и Мат Финиш - Надградената 3 DB Безжична Антена може Да Прима Безжичен Сигнал Подалеку од вашиот Безжичен Рутер - продолжен адаптер за напојување од 2 метри и мрежни кабли од 1,5 m едноставна Безжична ВНАТРЕШНА IP Камера со 1 Сметка + 1 Најава.. Инстант Далечински Пристап До Интернет До Видео Во Живо И Снимено Со Користење На Андроид Мобилна Апликација Или Windows Mac PCA Реално Без Надомест За Снимање Solut - Set Mot Детектира Или Закажува Снимање и Заштедува Време Филтрирање преку 100 - тите Снимени Датотеки - Закажете Известувања За Притискање за Да Испраќате Предупредувања Само Кога Ви Требарекорд Зачудувачки HD 720p Видео на 64g SD Картичка макс или Додадете Ја Кутијата За Облак За Снимање До 180 Дена Видео - Sd Auto презапишете Го одржува вашето видео актуелно Кога Меморијата Е Полна, Видете Во темнина Со Автоматска Или РАЧНО Контролирана Ноќ Наспроти Led Диоди - Прилагодете Ја Безжичната Камера Ptz Навалување И зумирање На тавата-слушајте Ја Околината На Камерата и Разговарајте Со Вашето Домашно Милениче користејќи аудио Димензии На 2 Начини : 6.00" x 5.00" x 4.50"тежина на Предметот : 2.34 lbs спокоен Живот hd безжична Ip Камера / Wifi камера, Далечинско Следење На Видео Надзор Безбедност, Вграден ЗВУЧНИК, Микрофон, Птз (Пан, навалување, Зум) Контрола, модел За Преземање Апликации.

Избор на купувачи..