• Неодамнешно
Хималаја Дава Тепих Од Цврста Волна, Црвена, 5'8'
zoom_in

Хималаја Дава Тепих Од Цврста Волна, Црвена, 5'8'

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Големина : 5 'х 8'. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.Хималаја Килим Колекција. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. Раката Се Појави Во Индија. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Колекцијата На Тибетски теписи Од хималаите ја доловува секојдневната привлечност и модерните сензибилитети на декор поврзани со денешниот зафатен начин на живот. Килимите Хималаја се совршени издржливи килими во вашиот дом за стилска надградба. Достапно во повеќе бои и големини. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Богатите текстури направени од 100 проценти рачно разбојана волна се основата за импресивен избор на загреани цврсти материи, преодни ленти и суптилните карирани во Колекцијата Хималаја.

Избор на купувачи..