• Неодамнешно
Појасни Жени Обични Букви Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи макси фустани за жени 
zoom_in

Појасни Жени Обични Букви Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи макси фустани за жени 

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Повик Писмо Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи Карактеристики : 1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку. 2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или зима. 3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за фармерки или хеланки.4 Совршено Со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн 5.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето Пол : Женски Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Памук, Стил На Ракави Со Спандекс : Редовна Дебелина : Стандардниот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Жени Секојдневни, далиј, датира, пролет, лето,танц,перформанси,забава,за работа,дома, одмор и многу повеќе. Совршено е да се комбинираат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не само што се погодни за секојдневна секојдневна облека, туку и професионални за работна облека.Блузи за жени совршени за секојдневна, канцелариска работа, Деловна Случајностпатувања,училиште, забава, плажа. Летните кошули не само што се издржливи, туку и дишат и отпорни на пот, така што ќе се чувствуваат удобно да се носат на телото. Со лесен материјал, овие маици ќе ве одржат ладни во летните денови. Машина За Перење/Миење Раце. Суштинска основна блуза на вашата гардероба.

Избор на купувачи..