• Неодамнешно
Четка за Соголување на времето За Лизгачки Прозорци, Самолеплива Лента За Заптивање На Временската Лента
zoom_in

Четка за Соголување на времето За Лизгачки Прозорци, Самолеплива Лента За Заптивање На Временската Лента

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

1.Quight Callity ● лентата за запечатување на прозорецот, изработена од еколошки ткаен материјал, е супер леплива и издржлива и водоотпорна. Овие ленти за изолација се ефикасни за да ја одржат вашата куќа топла во зима.2.●Повеќенаменски Помошник● Чувајте го ладниот ветер надвор и престанете да протекува загреан воздух од јазот прозорец/врата, заштеда на енергија.3.®Применливо Во Повеќе Сценарија, Се Применува на страните/дното на лизгачкиот стаклен прозорец/врата. Исто така, одговара за кучешка врата за лизгачка стаклена врата, гардероба, библиотека, шкаф и сл.4.●Економски Пакет И Лесна Инсталација ● Пред да користите соголување на времето на прозорецот, исчистете ја површината, излупете ја налепницата и залепете ја! 1.Quight Callity ● лентата за запечатување на прозорецот, изработена од еколошки ткаен материјал, е супер леплива и издржлива и водоотпорна. Овие ленти за изолација се ефикасни за да ја одржат вашата куќа топла во зима. 2.●Повеќенаменски Помошник● Чувајте го ладниот ветер надвор и престанете да протекува загреан воздух од јазот прозорец/врата, заштеда на енергија. 3.®Применливо Во Повеќе Сценарија, Се Применува на страните/дното на лизгачкиот стаклен прозорец/врата. Исто така, одговара за кучешка врата за лизгачка стаклена врата, гардероба, библиотека, шкаф и сл. 4.●Економски Пакет И Лесна Инсталација ● Пред да користите соголување на времето на прозорецот, исчистете ја површината, излупете ја налепницата и залепете ја!.

Избор на купувачи..