• Неодамнешно
Здраво хоби 12 2 'Кралско сино железо-занаетчиски винил ролна
zoom_in

Здраво хоби 12 2 'Кралско сино железо-занаетчиски винил ролна

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Откријте здраво хоби кралско сино железо-занаетчиски винил и издигнете ја вашата занаетчиска игра! Нашиот висококвалитетен винил на железо е дизајниран да ги донесе вашите креативни идеи во живот со леснотија. Совршен за сопствени маици, облека, торбички торби и украс за домови, овој разноврсен материјал додава личен допир на секој проект. Без разлика дали сте ентузијаст на DIY или зачинет занаетчиски занает, винил за пренесување на топлина на Hello Hobby е задолжителен. Создадете маици од една од еден вид, украсете перници за фрлање, па дури и персонализирајте ги бебето-можностите се бесконечни! Купете сега за да го отклучите вашиот потенцијал за занаетчиство и да ги претворите обичните предмети во извонредни уметнички дела со здраво хоби занаетчиски винил. 1 ролна 12 инчи x 2 стапки (30 см x 61 см), кралско сино. Лесно за сечење и плевел. Трајно се применува на ткаенини со помош на уреди за железо или пренесување на топлина. За употреба со уреди со железо или пренесување на топлина. Идеално за маици, дуксери, капи, торбички торби, крпи и многу повеќе. Компатибилен со сите машини за сечење на личното хоби и занает.

Избор на купувачи..