• Неодамнешно
Блузи За Жени Летни Женски Врвни Еднобојни В-Вратот Плетена Волна Кратки Ракави Дами Врвот Розова
zoom_in

Блузи За Жени Летни Женски Врвни Еднобојни В-Вратот Плетена Волна Кратки Ракави Дами Врвот Розова

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

02" должина : 44см/17. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека.07" ракав : 26см/10. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.42" должина : 45см/17.Материјал : Лесен, ултра мек ден, но останете ладни 2. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Не користете белило.65" ракав : 27см/10.

Избор на купувачи..