• Неодамнешно
Бургундска Елегантна Обична Кошула Штанд Јака Женски Блузи
zoom_in

Бургундска Елегантна Обична Кошула Штанд Јака Женски Блузи

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Блузи Ограничени количини, ексклузивно за !Бургундска Елегантна Обична Кошула Женски Блузи Женска Облека Жени Блуза И Фит(инч)Должина На ракавот Во сад Биста Рамо Должина На Бицепс Манжетна 4 С 24 38,6 14,6 20,5 8,3 6 М 24,4 40,2 15 21,1 8/10 Л 25 42,5 15,6 22 9,3 12 ХЛ 25,6 44,9 16,1 23 9.8 забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Количина : 1 парче. Боја : Бургундија. Стил : Елегантен. Тип На Шема : Обичен. Тип : Кошула. Деколте : Стојат Јака. Детали : Лажни Копчиња. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Ракав : Епископ Ракав. Должина : Редовно. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Женска Облека Женски Блузи Црвена XL_US големина (12). ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот, Забава,Состанок,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Ви благодариме за покровителството и ви посакувам среќен шопинг!!!.

Избор на купувачи..