• Неодамнешно
Бебе Девојка Креветчето Чевли Анти-Лизгање Мека Единствен Лак Патики Новороденче Лента За Глава Предвокер
zoom_in

Бебе Девојка Креветчето Чевли Анти-Лизгање Мека Единствен Лак Патики Новороденче Лента За Глава Предвокер

DEN 591.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

краток опис не е достапен Погоден за бебе од 0-18 месеци. Одлични чевли за Крштевање, Крштевање или благослов за бебиња за деца. Затворањето со најлон Затворач Ги Прави Нашите Станови За Новороденчиња Лесни За ставање и Полетување. Мекиот, лесен и анти-лизгачки ѓон е добро изработен за одење да се чувствува природно и удобно. Без разлика дали е пролет, лето или fall, усогласете ја облеката за совршенство.

Избор на купувачи..