• Неодамнешно
Отстранливи Копчиња, Иглички За Копчиња, Иглички За Копчиња Отстранлив Челичен Слот Дизајн Случаен Стил Декоративни Панталони Копчиња За Здолништа
zoom_in

Отстранливи Копчиња, Иглички За Копчиња, Иглички За Копчиња Отстранлив Челичен Слот Дизајн Случаен Стил Декоративни Панталони

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Функција : 1. Челичен Материјал : игличките на копчињата се изработени од челичен материјал, кој е цврст и издржлив и нема да се наведнува или крши под притисокот на прстите2. Дизајн на слот : игличките на копчињата имаат уникатен дизајн на слот за картички,кој нема да падне кога ќе се заглави и ќе ја одржува напнатоста долго време3. Различни Стилови : копчињата што се одвојуваат се достапни во различни стилови и модели, секогаш постои стил што одговара на вашите панталони4. Практично И Практично : затегнувачот на копчето за панталони ќе обезбеди дополнителен простор на половината на панталоните, намалувајќи ја големината на половината на панталоните кога е премногу лабав5. Опсег на Примена : Одлично со сомотски панталони, здолништа, искинати слаби панталони, па дури и породилни панталони спецификација : Тип На Артикал : Копче Пинспродукт Материјал : Спецификација На Челичен Производ : 12 Парчиња Употреба На Производ : Функција На Производот За Домаќинство : Се Користи за Затегнување На Половината На Разни Панталони и Здолништа, Правејќи Плисирани Декоративни Ефекти Големина На Производот : Прибл. 1,7 х 1,5 см / 0,7 х 0,6 Список на пакети : 12 х Копче Забелешка : Случаен Стил И Челичен Материјал Во Боја : игличките на копчињата се изработени од челичен материјал, кој е цврст и издржлив и нема да се наведнува или крши под притисок на прстите. Различни Стилови : копчињата што се одвојуваат се достапни во различни стилови и дезени, секогаш постои стил што одговара на вашите панталони. Опсег На Примена : Одлично со сомотски панталони, здолништа, искинати слаби панталони, па дури и породилни панталони.

Избор на купувачи..