• Неодамнешно
Брада Кошула Премиум Брада Кошули За Мажи Смешни Вистински Мажи Брада Маици Денот На Таткото Кошула
zoom_in

Брада Кошула Премиум Брада Кошули За Мажи Смешни Вистински Мажи Брада Маици Денот На Таткото Кошула

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

• ВИСТИНСКА МАШКА КОШУЛА за БРАДА : Врвни Кошули за Брада За Мажи - Кул И Забавни Кошули за Брада За Тато - Маици за Брада за Мажи Што ги Сакате. Смешни Брада Машки Коса Лицето Хумор Маица. Брадест и Горд. Брада За Нејзиното Задоволство Кошула за брада човек со страшни брада. Брада Мета Забава. Кошули за Пиење За Мажи. Смешни Саркастични Хумористични Подароци за мажи брада маици. • КОШУЛИ ЗА БРАДА ЗА МАЖИ : Кошулата Со Мушка Е одличен Подарок За Денот на Таткото, бидејќи брадестите татковци се подобри и одлична кошула за подароци за оние кои се горди на својата прекрасна брада. Маици за Брада За Сопруг, Брат, Татко и Пријател со Брада. Тато Брада Кошула. Брада Подароци Смешна Кошула. Машка Кошула За Пиење.• ТКАЕНИНА : 100% Супер Мек Памук (Чешлан / Памук Со Прстен) Е лесна ткаенина што ги прави нашите маици функционални и модерни. Дизајни За Пожар Машките графички маици се удобни, елегантни, секси и лесни, како и спортски и секојдневни за носење на вечера, забава или излегување со пријателите.* ФИТ : Премиум Тенок Фит / Работи поголем од вообичаеното• САД СИЛНА : сите Наши Графички Маици Се Печатени И Дизајнирани во САД. 100% ЕКОЛОШКИ Супер Мек Памук.SMLXL2 XL3 XLWidth, во19.0220.5222.0124.0226.0328 Должина, во2829.023031. 0332. 100% Еколошка супер Мека памучна ткаенина за истегнување, дише, пријателска за кожата, одличен квалитет и многу удобна за носење. Обична улична облека, мазна и лесна кошула со кратки ракави. Графички Маици Стандардна маица за вклопување, секојдневни, основни врвови идеални за топли или студени сезони. Произведено во САД. Гордо дизајниран и печатен во Соединетите држави. Нема да се намали во миење. Машинско перење, миење раце или хемиско чистење.

Избор на купувачи..