• Неодамнешно
Bxingsftys Жените Womenетска Јакна Долг Ракав Ѕвезда Печати Лабава Одговара Со Џеб Дневна Облека
zoom_in

Bxingsftys Жените Womenетска Јакна Долг Ракав Ѕвезда Печати Лабава Одговара Со Џеб Дневна Облека

DEN 518.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : Полиестер. Привлечни Обрасци : Со модерно затворање со патент, зимскиот дуксер прикажува прекрасни дезени инспирирани од модата y2k, хип-хоп културата, трендовите за е-девојки и уличната облека од 90-тите. Тој е лесен, но обезбедува доволно топлина, што го прави погоден за носење во пролет ,umn и зима.

Избор на купувачи..