• Неодамнешно
Ли-Светски Фланелни Јакни За Мажи Машка Лесна Мека Јакна Обложена Со Качулка Отпорна На Вода Зимски Пешачки Јакни За Ветробран Бели, 4XL
zoom_in

Ли-Светски Фланелни Јакни За Мажи Машка Лесна Мека Јакна Обложена Со Качулка Отпорна На Вода Зимски Пешачки Јакни За Ветробран

DEN 639.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Менс Мода Едноставен Шарен Градиент Светла Површина Џеб Кардиган Патент Џемпер Јакна Сите Временски Јакнисезона : Сите Сезони. Пол : Мажи. Повод : Дневно, Забава. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Слободно Време. Должина на ракавот : Долга Мека Ткаенина : Ултра Мек Полиестерски Материјал за Совршена Количина На Топлина. Дизајн На Штитник За брадата : Оваа Јакна Од Руно со Штитник За Брадата Отпорен на Триење за да Ве Држи Подалеку од Непријатни допири. Топло и Удобно : Оваа Машка Јакна Изработена од Ткаенина од Руно со Стоечка Јака и Прилагодлив Раб Го Држи Ветерот Надвор и Обезбедува Моментална Топлина. Џебови : 2 Странични Безбедносни Џебови Со Патент И 2 Внатрешни Големи Џебови За Чување На Вашите Мали Предмети. Погоден За : Сите Активности на Отворено или Во Затворен простор. Оваа Целосна Патент Јакна Може Да Се Користи Како Надворешен Слој или Потопол Среден Слој Под Школка.

Избор на купувачи..