• Неодамнешно
Путко Страничен Прозорец Вентилација, Затемнети, Форд Ф - - - Супер Екипаж, Сет На Одговара изберете: ФОРД Ф СУПЕРКРЕЈ, - ФОРД Ф150
zoom_in

Путко Страничен Прозорец Вентилација, Затемнети, Форд Ф - - - Супер Екипаж, Сет На Одговара изберете: ФОРД Ф СУПЕРКРЕЈ,

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Визирите за вентилација се една од најпопуларните додатоци избрани и од сопствениците на ТЕРЕНЦИ, автомобили и камиони, при што визирите во стилот на каналот се попопуларни од верзијата со лента. Визирите на хромираните прозорци на путко нудат свој уникатен стил на овој популарен додаток. Визирите на прозорецот путко хром се направени од издржливи СТОМАЧНИ МУСКУЛИ кои не можат лесно да се испукаат или исечат. Овие дефлектори на хромирани прозорци имаат завршница дизајнирана да одговара на секој постоечки фабрички хром веќе на вашето возило. Оваа завршница е загарантирана да не се лупи или избледува. Не само што добивате збир на дефлектори на прозорци кои ќе заштитат од какви било елементи што влегуваат со испукан прозорец, туку даваат и дополнителен стил! Сега е време да додадете стил 4 компјутер.;. Земја на Потекло : КОРЕЈА, РЕПУБЛИКА (ЈУЖНА). Тежина на пакетот : 1,474 килограми. Димензија на пакетот : 6.096 cms L x 33.02 cms W x 110.49 cms H. Дополнителни Карактеристики Боја : Хром.

Избор на купувачи..