• Неодамнешно
Женски Летни Врвови Трендовски Графички Чипка Со Кружен Врат Шупливи Пуловер Со Кратки Ракави Блуза За Слабеење Маици
zoom_in

Женски Летни Врвови Трендовски Графички Чипка Со Кружен Врат Шупливи Пуловер Со Кратки Ракави Блуза За Слабеење Маици

DEN 300.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Печатење Круг-Вратот Чипка Шупливи Надвор Краток Ракав Пуловер Слабеење Блуза Маица Блуза Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени врвна големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 33см/12.99" Должина : 68см/26.77 " Трендовски летни врвови за жени 2023 година. Направете со висококвалитетна и добро допир ткаенина. Достапни во различни бои, нашите секојдневни врвови за жени ќе одговараат на секој стил и гардероба. Нашите женски маици со врат на екипажот имаат стилски дизајн кој сигурно ќе ги сврти главите додека ве одржува ладни и удобни во тие жешки летни денови. Мек и удобен материјал совршен за секојдневна облека. Разновидни женски врвови погодни за секоја пригода. Различни бои и големини достапни за да одговараат на вашиот стил. Ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите.

Избор на купувачи..