• Неодамнешно
Урбан 4 СТАПКИ Силен Поводник За Кучиња Со Удобна Рачка И Високо Рефлектирачки Навои За Доксиепу И Други Кучиња Со Средна Мешана Раса-Црвена
zoom_in

Урбан 4 СТАПКИ Силен Поводник За Кучиња Со Удобна Рачка И Високо Рефлектирачки Навои За Доксиепу И Други Кучиња Со Средна Мешана

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тешки Најлон Јаже Куче Поводник Ако сакате да го подобрите искуството за одење на вашето куче, или ако сакате да го вежбате вашето куче ноќе, или ако сакате да им приредите малку изненадување како подарок на вашите пријатели, ова е поводник за кучиња што треба да го пробате! Идеален е и за џогирање, трчање, кампување и пешачење со вашето домашно милениче; забавувај се! Шиење што трае Дури И Ако јажето се скрши, цвест нема да се подели благодарение на професионалната машина за шиење двојно шиење. Тврд Пластичен Капак Со Дополнителна Цврстина овој револуционерен дизајн нема лесно да падне, нема мирис, нема лепак и е значително поцврст и отпорен на залак. Ротирачкиот Затворач 360 е вртлив затворач без заплеткување, тежок што ротира 360 степени за да му обезбеди на вашето куче најголема подвижност. Нишка На Рефлексија со безбедносни рефлектирачки нишки, може да одите на ноќна прошетка со вашите миленици. • ТЕШКА ДОЛЖНОСТ-поводникот за кучиња Урбанкс е изграден со најтешко јаже за качување по карпи со дијаметар од 1/2 инчи и долготрајна кука за клипови за да бидете безбедни вие и вашето куче. • МЕКИ РАЧКИ СО ПОМЕСТУВАЊЕ-Има меки рачки со поместување за неверојатна удобност при одење со вашето куче и ја штити раката од изгореници од јаже. * РЕФЛЕКТИРАЧКИ ЗА НОЌНА БЕЗБЕДНОСТ-каишките За Кучиња со високо рефлектирачки нишки ве прават безбедни и видливи на прошетки доцна во ноќта. * СОВРШЕН ЗА ОДЕЊЕ, ТРЧАЊЕ или ТРЕНИНГ - ова {варијација_2_вредност} поводник за кучиња за нозе ја погодува совршената мешавина помеѓу слободата и контролата, давајќи му на вашето куче доволно слобода додека држи сѐ под ваша контрола. • ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ-Ако вие и вашето куче не ви се допаѓа овој поводник за кучиња, нема проблем, ние ќе ви ги вратиме парите! или дајте му на вашето куче овој нов кул поводник сега; тоа е исто така прекрасна идеја за подарок!.

Избор на купувачи..