• Неодамнешно
Кандо Куши-Воздушна топка
zoom_in

Кандо Куши-Воздушна топка

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Can Do® Cushy-Air® топката на Надувување има лесно разбирлив материјал. Контролирајте ја цврстината и отскокнете со износот на инфлацијата. Големини од 22 инчи - 38 инчи "топка за обука" се користат за подобрување на рамнотежата, координацијата, флексибилноста, силата, па дури и само за забава. Капацитет од 300 килограми тежина. Топка за обука-38 "(95 см) Кандо Куши-Воздушна топка, 95 см (38").

Избор на купувачи..