• Неодамнешно
Цветни Копчиња За Кујнски Ормар Шкаф За Гардероба Фиока За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор
zoom_in

Цветни Копчиња За Кујнски Ормар Шкаф За Гардероба Фиока За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пакетот Вклучува : 4 парчиња копчиња на вратата од плакарот4 парчиња пократки завртки4 парчиња Долги Завртки Упатства За Нега : Избришете ги копчињата со чиста влажна крпа. (Забелешка : Измерете ја не само дебелината на кабинетот или објектот, туку и делот што ќе се користи за прицврстување). Замавнете го крајот на завртката нагоре и надолу и рамо до рамо со клешти додека делот не се откине. Цврсто држете ја оваа страна.ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ € Материјал : кристално стакло и abs пластика} Содржина на Пакетот : 4 копчиња за фиоки, 8 завртки} дијаметар на Копчето : 1,37 инчи} Висина На Копчето : 1,10 инчи_ дијаметар На Основата : 0,66 во должина на завртката : Кратко 0,8 ° 2,8 СМ/0,31 € 1,1 ИНЧИ, долги 0,8x3, 5 см/0, 31x1, 37 Чекори За инсталација : 1 : Измерете го објектот Во кој ЗАВРТКАТА ќе Завртка За Да Одреди Колку Длабоко МОРА да биде завртката. Постојат завртки со 2 различни должини, 28мм и 35мм, што обезбедува совршено вклопување за разни мебел, ве молиме изберете соодветни завртки за вашите потреби.

Избор на купувачи..