• Неодамнешно
Злекејико Женски Краток Ракав Мета Обични Популарни Блуза Блузи Копче Надолу Краток Ракав Кошули
zoom_in

Злекејико Женски Краток Ракав Мета Обични Популарни Блуза Блузи Копче Надолу Краток Ракав Кошули

DEN 331.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : краток ракав. Дебелина : Стандардни Светли Врвови За Жени V Вратот Долги Ракави Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 20см/7.87" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 21см/8.27" должина : 70СМ/27.56"Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" Рамо : 44см/17.32" ракав : 22см/8.66" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" рамо : 45см/17.72" РАКАВ : 23СМ/9.06" должина : 74см/29.13"големина : xxl us : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47.24" рамо : 46см/18.11" РАКАВ : 24см/9.45" должина : 76см/29.92" € дизајни : Ќе Добиете Неколку комплименти додека го носите ова. Едноставното Додавање На Разделените Ракави Додава Симпатичен Дизајн На Инаку Основните Маици За Маици Со Ракави Кои Дејствуваат Про Здолниште Женски Графички Маици. ●Материјал● : Никогаш Нема да Зажалите Што Ќе Добиете - Женската Летна Маица Усвојува Ткаенина, Мека и Дише-Ќе Понуди-Класа Удобни Маици Со Долги Ракави За Жени Преголеми Маици за Жени. €Прилика Q : Оваа Кошула Со Туника Е Одлична За Различни Прилики Како Што Се Секојдневно, Дома, Плажа, Излегување, Забава, Работа. Со Овој Класичен Летен Фустан во Вашата Гардероба, Тој Може Совршено Да Го Реши Проблемот Со Тоа Што Треба Да Го Носите Денес Спортска Маичка Женска Жена. ●Нега На облека : Рачно Перење Во Нежна Ладна Вода, Машинско Перење Во Вреќа за Перење, Одвоено Перење Во Боја, Закачување Или Сушење На Линија, Не Преголеми Блузи За Жени Жени Со копчиња надолу блузи.

Избор на купувачи..