• Неодамнешно
Натуроли САПУН Орев ЕКСТРЕМНИ Коса Шампон, Сува На Нормална Коса, Без Мирис, Оз
zoom_in

Натуроли САПУН Орев ЕКСТРЕМНИ Коса Шампон, Сува На Нормална Коса, Без Мирис, Оз

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Формулиран со висококвалитетни, ултра богати, ефективни ботанички екстракти и масла познати за конкретно таргетирање на проблеми со косата и скалпот. Чисти без отстранување на природните хранливи материи и влага. Го ублажува чешањето на сувиот скалп. Безбедно за коса третирана во боја (видете ја и нашата формулација за нормална до мрсна коса). НАТУРОЛИ САПУН Орев ЕКСТРЕМНИ Коса Шампон, Сува На Нормална Коса, Без Мирис, 16 Мл.

Избор на купувачи..