• Неодамнешно
Б91хз Девојка Облека Детско Дете Бебе Девојки Пролет Лето Печатење Ракави Облека За Спиење Ромпер Комбинезон Облека
zoom_in

Б91хз Девојка Облека Детско Дете Бебе Девојки Пролет Лето Печатење Ракави Облека За Спиење Ромпер Комбинезон Облека

DEN 169.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Новороденче Девојка Облека Деца Дете Бебе Девојки Пролет Лето Печатење Ракави Облека За Спиење Ромпер Комбинезон Облека Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Печатење. Тип на ракав : Без Ракави. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Памучна Мешавина, удобност и мекост за бебето. Деколтето на рамото што може да се прошири што го прави лесно да се облекува за бебе. Боди со кратки ракави и долги ракави се особено направени за бебиња, тоа е леснотија на промена на пелената на бебето. Најдобар подарок за вашето слатко бебе, внук, внука, внук,внука .Костум за бебиња момчиња или девојчиња секојдневни облеки, дневна облека, игротека, Облека за спиење.итн. Денот за перење останува едноставен со машинското перење и сувата ткаенина.

Избор на купувачи..