• Неодамнешно
Азбука Смола Кастинг Силиконски Мувла Торта Фондан Снабдување Писмо.МУВЛА I0I4
zoom_in

Азбука Смола Кастинг Силиконски Мувла Торта Фондан Снабдување Писмо.МУВЛА I0I4

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : Материјал : силика гелзизе : Околу 10 x 10 CMColor : како што е прикажано на пакетот со слики вклучуваат : 1 Pcs Note : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Ви благодариме за разбирањето. САМОСТОЈНА Азбука Смола Кастинг Силиконски Мувла Торта Фондан Снабдување Писмо.Мувла I0 I4.

Избор на купувачи..