• Неодамнешно
Buyweek Двор Салон Во Собата Со Перници Кафеава Полиatан
zoom_in

Buyweek Двор Салон Во Собата Со Перници Кафеава Полиatан

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Боја : боја На Кафеава Перница : црвен материјал Од Цимет : ЈПATАН, челик обложен со прав, пластика, стаклена перница/материјал за перница : Ткаенина (100% полиестер)Среден тросед : Димензии на секој среден тросед : 27,6" х 27,6" х 23,8" (Л х ш х)длабочина На Седиштето : 24,8"висина На Седиштето од земја : 11,8"Димензии На Перницата на Седиштето : 27.6" x 24.8" X 2.4" (l x x x)големина на задната перница : 27.6" x 15.9" (l x w)Аголен Тросед : димензии : 27.6" x 27.6" x 23.8" (l x x h)Длабочина На Седиштето : 24.8"висина на седиштето од земја : 11.8"перница на седиштето димензии : 24.8" X 24.8" x 2.4" (l x w x)голема/мала големина на задната перница : 24.8"/20.9" x 15.9" (l X w)Потпирач за нозе : Димензии : 27.6" x 27.6" x 11.8" (l x X H)Масичка За кафе : Димензии : 23.6" x 23.6" x 11.8" (l x W X H)Потребно Собрание : Да испораката содржи : 4 x среден СОФА4 x аголен софа2 x потпирач за нозе 1 x масичка за кафе10 x перница за седиште12 X задна перница за купување недела 11 Парче салон за двор Со перници кафеав полиatан.

Избор на купувачи..